Wyszukaj
Wymarzonego
Wyjazdu

Tysiące ofert,
Setki destynacji

Ubezpieczenia kosztów rezygnacji

Ubezpieczenie Koszty Rezygnacji, czyli jak nie zamienić wakacji na Ibizie w wakacje we Wrocławiu.

Od jakich przeciwności losu mogę się ubezpieczyć, aby spełnić swoje marzenie o wakacjach?

W poprzedniej zakładce daliśmy Wam przykład, Drodzy Klienci, jakie zdarzają się nam czasem przeciwności losu i jak bardzo mogą nam zepsuć realizację naszych marzeń. Przeciwności bardzo kosztownych, na które pracujemy czasem rok i dłużej.

Możesz ubezpieczyć od kosztów rezygnacji swoją podróż, przy czym ta rezygnacja może być spowodowana nagłym zachorowaniem dowolnego uczestnika wyjazdu, śmierci członka rodziny, utratą pracy . Możesz z ważnych powodów przerwać uczestnictwo w wyjeździe, anulować sam bilet lotniczy, promowy czy noclegi opłacone w hotelu na drugim końcu świata. Lista powodów jest naprawdę długa i została utworzona na podstawie długoletnich obserwacji ubezpieczyciela.

Gdzie mogę zabezpieczyć się przed kosztami rezygnacji we Wrocławiu

Wariantów takiego ubezpieczenia jest wiele.
Dostępne są pakiety 100%, w którym otrzymujecie zwrot wszystkich udokumentowanych środków pieniężnych, zwrot 100 procent plus, w którym przewidzieliśmy wraz z ubezpieczycielem szereg dodatkowych przypadków losowych jak np. utrata dokumentów uczestnika wyjazdu, a nawet pakiet 100 procent max, który uwzględnia inny udokumentowany powód anulacji wyjazdu.

Jeśli zawarcie Twojej umowy uczestnictwa w imprezie turystycznej następuje więcej niż 30 dni przed jej rozpoczęciem, masz maksymalnie 7 dni, licząc od dnia następnego po jej podpisaniu, na zawarcie umowy ubezpieczenia koszów rezygnacji lub umowy ubezpieczenia kosztów rezygnacji lub przerwania uczestnictwa w imprezie turystycznej. W sytuacji, gdy umowę na swoje wymarzone wakacje podpisujesz na mniej niż 30 dni przed jej rozpoczęciem, jeśli np. w naszym biurze we Wrocławiu kupujesz ofertę typu "Last minute", na decyzję o wykupieniu dodatkowego ubezpieczenia kosztów rezygnacji masz maksymalnie 3 dni, licząc od dnia następnego po zawarciu umowy turystycznej.
Wariant ubezpieczenia Koszty Rezygnacji 100% i koszty Rezygnacji 100% Plus dotyczą nie tylko imprezy turystycznej. W ten sposób możesz zabezpieczyć koszty anulowania samego biletu podróży, koszty anulowania samych noclegów.
Do jakiej sumy możesz ubezpieczyć swoją imprezę turystyczną na wypadek konieczności zrezygnowania z niej lub konieczności przerwania uczestnictwa w wyjeździe? Aż do 35.000 PLN!
Suma ubezpieczenia kosztów anulowania biletu lotniczego to aż maksymalnie 14.000 PLN, a ubezpieczenie kosztów anulowania Twoich wakacyjnych noclegów sięga do sumy 7000 PLN.

Poznanie bliżej Twojej sytuacji życiowej, zawodowej, rodzinnej, terminu i planu podróży, pomoże nam doradzić jaki pakiet ochroni Cię najlepiej i jaki zagwarantuje Ci możliwe największy zwrot wpłaconych środków.

Zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub osobistego do naszego biura we Wrocławiu przy ul. Bałtyckiej.

Co jeszcze powinienem wiedzieć o ubezpieczeniu kosztów rezygnacji?

Pamiętaj, że ubezpieczenie kosztów rezygnacji z wyjazdu możesz kupić nie później niż do 7 dni od momentu zakupu wycieczki, rezerwacji biletów i noclegów.

Pamiętaj również, że przyczyna odwołania lub wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej musi być potwierdzona odpowiednimi dokumentami jak na przykład:
- dokumentacją medyczną, - zaświadczeniem z policji, - zaświadczeniem z administracji

Na koniec chcemy podkreślić, że posiadanie tej polisy zapewni Ci pełną ochronę finansową na wypadek rezygnacji z uczestnictwa w imprezie turystycznej, a największe jej zalety to całkowity zwrot udokumentowanych kosztów wcześniejszego powrotu do kraju lub kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej w przypadku nieprzewidzianych losowych zdarzeń.

Miej los w swoich rękach... śpij spokojnie. I odliczaj już dni do wyjazdu ;-)

Prestiżowe

Biuro Agencyjne

Autoryzowany

Punkt Sprzedaży

Zapytaj nas

o najlepsze promocje

Menu

Infolinia

{{telefon}} | {{telefon2}}