Wyszukaj
Wymarzonego
Wyjazdu

Tysiące ofert,
Setki destynacji

Ubezpieczenia kosztów rezygnacji - przykłady

Ubezpieczenie kosztów rezygnacji - dla kogo? gdzie kupić we Wrocławiu? Co mi ono daje?

Lubicie wcześnie planować swoje wakacje?

Super. 
Lubicie juz mieć je wykupione pół roku wcześniej korzystając z szerokiego wachlarza ofert hoteli, terminów wylotu i zniżek za wykup oferty first minute?
Również świetnie!
I zakładacie, że nic złego się nie wydarzy do tego czasu, bo przecież trzeba myśleć pozytywnie?
Hmmm... i tu się z Wami nie zgodzimy.
Posiadamy w tym zakresie spore doświadczenie, nasi Klienci miewali przeróżne sytuacje życiowe. Oczywiście wszyscy chcemy, żeby było bezproblemowo w życiu, afirmujemy radość życia i nie chcemy myśleć o żadnych chorobach w momencie zakupu wakacji!! Tylko że... życia lubi płatać figle.

Przykłady? Proszę - to z naszego podwórka.

Pani Mariola z Wrocławia (którą serdecznie pozdrawiamy!!) - pełna życia entuzjastka podróży egzotycznych, na każdy wyjazd zbiera środki przez okrągły rok, ale jej podróże są na pewno niezapomniane i pełne przygód. Dostaliśmy już pocztówki z Ugandy, Rio, Nepalu, Nowej Zelandii... Swoje wyjazdy kupuje z około miesięcznym wyprzedzeniem.
Można pomyśleć: co się może wydarzyć osobie zdrowej, pełnej życia? Śliska nawierzchnia przy wysiadaniu z auta i noga do gipsu na 6 tygodni... Dlatego nie mamy w zestawie pocztówki z Wietnamu. Ale p. Mariola miała wykupione ubezpieczenie kosztów rezygnacji i nie straciła 11.000 zł, po 3 miesiącach dostaliśmy pocztówkę z Chin. Noga ma się dobrze ;-).

A jeśli nie mamy tej polisy?

Rodzina X z Wrocławia: 2 osoby dorosłe + 2 dzieci - wczasy w Hiszpanii. Koszt wyjazdu w opcji all inclusive 18.000 zł. Podczas wizyty w biurze ogromna radość dzieci na widok 8 zjeżdżalni w hotelu. Pisk i podskakiwanie z radości , tyle atrakcji, a wyjazd już za 2 tygodnie! Niestety nie wykupili ubezpieczenia kosztów rezygnacji, bo założyli, ze skoro dzieci na co dzień nie chorują a wyjazd tuż tuż.... nieszczęśliwie 2 dni przed wyjazdem mała Amelka dostała wysypki - ospa... Choroba zakaźna, temperatura... zostali w domu. Zatem pieniądze przepadły i nici z wakacji.

Takich przykładów jest wiele

Nie chcemy Was zadręczać opowieściami o innych przypadkach i niespełnionych wakacyjnych marzeniach, chcemy Was uświadomić, że życie czasem nie chce płynąć wg założonego przez nas z góry scenariusza. Dlatego planując swoje wakacje, pamiętajcie proszę, że warto zabezpieczyć się przed utratą dużych pieniędzy i niespełnionych dziecięcych marzeń.

Są różne możliwości zabezpieczeń przed utratą środków przeznaczonych na wyjazd, odpowiadamy na różne sytuacje życiowe, przewidujemy wraz z ubezpieczycielem różne warianty życiowe. Dlatego zapraszamy Was do kontaktu z naszym biurem we Wrocławiu mailowo lub osobiście i dopasujemy Wam parasol bezpieczeństwa w postaci ubezpieczenia kosztów rezygnacji tak, żeby los Was nie zaskoczył.

Prestiżowe

Biuro Agencyjne

Autoryzowany

Punkt Sprzedaży

Zapytaj nas

o najlepsze promocje

Menu

Infolinia

{{telefon}} | {{telefon2}}