Wyszukaj
Wymarzonego
Wyjazdu

Tysiące ofert,
Setki destynacji

Ubezpieczenie podróży

Wakacje na start! Z Wrocławia w świat!! A pamiętałeś o zabezpieczeniu swojej podróży?

Dziś Wrocław, jutro Hawaje. Walizka spakowana? Wszystko zabrałeś?

Czy jeszcze nerwowo buszujesz w myślach: na pewno o czymś zapomniałem...? Buty do wspinaczki, maska do nurkowania, ręcznik...
To wszystko?
Jest coś jeszcze...o wiele bardziej istotnego... ubezpieczenie podróży... zabezpieczy swoją przygodę!
Niepotrzebne?
Przecież mam w pakiecie z wycieczką? Jako odpowiedzialny organizator Twojego wyjazdu podpowiemy Ci, dlaczego od tego zabezpieczenia należy zacząć przygotowania do każdej podróży.
Choć przygotowania do wakacji kojarzą się nam raczej mega pozytywnie, bo nasz myśli krążą wśród słonecznych plaż, błogiego lenistwa lub ambitnego planowanie zwiedzania, poznawanie nowych ludzi i smaków, to nie zapominajmy o ewentualnym ryzyku przykrych losowych wypadków. Zagranicą mogą być one szczególnie bolesne również dla naszego portfela.

Verano Travel Wrocław daje Ci w pakiecie ubezpieczenie podróży, ale...

jest ono podstawowe w standardzie i ma sporo wyłączeń. Suma, na którą zabezpieczamy Twoje wakacje jest również podstawowa. Dlaczego?
Bo każdy z nas ma inne potrzeby i wymagania na urlopie, jedni pragną leżeć w ciszy na leżaku, inni nurkować z rekinami, jeździć na górskim rowerze lub wspinać się po skałach.
Elastyczność w doborze ubezpieczenia podróży odpowiedniego dla Twoich wakacyjnych planów pozwoli nam dopasować Ci odpowiedni pakiet. To nie jest inwestycja na 2 tyg urlopu, to może być wsparcia finansowe na całe życie.

Nie rozważałeś rozszerzenia ubezpieczenia podróży? Przekonamy Cię do tego.
Życie lubi płatać figle

Jeśli podczas swoich wakacji zamierzasz aktywnie spędzać czas, jeśli od leżenia na plaży wolisz windsurfing, narty wodne, skuter wodny czy inne sporty wysokiego ryzyka, pamiętaj o rozszerzeniu ubezpieczenia o sporty wysokiego ryzyka. Jeśli coś niespodziewanego wydarzy Ci się podczas uprawiania tych sportów, koszty leczenia za granicą mogą być naprawdę duże. To ubezpieczenie pozwoli Ci korzystać z ekstremalnych przygód bez strachu o konsekwencje związane z kosztami ewentualnego leczenia.

Pomyśl o tym koniecznie i postaw na inwestycję, która nie będzie Cię dużo kosztować, ale której brak może zrujnować życie Twoje i Twojej Rodziny. Czasami zwyczajnie nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić konsekwencji dotyczących nieprzyjemnych wydarzeń w kraju o innej kulturze i w ogóle innej procedurze załatwiania pewnych spraw.
Nasze 10 -letnie doświadczenie w tym temacie dało nam wiele do myślenia, dlatego teraz każdemu Klientowi proponujemy ochronę jego wyjazdu, aby jego urlop był BEZPIECZNY.

Nie rezygnuj z marzeń ! -> wspinaj się ! -> nurkuj! -> lataj ! -> żyj !!! ale BEZPIECZNIE

Napisz do nas lub odwiedź nasze biuro we Wrocławiu przy ul.Bałtyckiej. 
Powiedz nam jak planujesz spędzić swój urlop, jak zabezpieczasz swój urlop przed zachorowaniem (szczepienia, leki na wyjazd) czy chorujesz na coś przewlekle, czy podróżujesz z małymi dziećmi? Czy wybierasz się do krajów egzotycznych?
Elastyczność w skonstruowaniu polisy dopasowanej do Twoich potrzeb da Ci szeroki parasol bezpieczeństwa. Tobie i Twojej Rodzinie: http://tueuropa.pl/travel-world.htm.
Zabierz go ze sobą w podróż i spełniaj swoje marzenia. Bo świat jest zbyt mały, by go nie poznać!!!

Prestiżowe

Biuro Agencyjne

Autoryzowany

Punkt Sprzedaży

Zapytaj nas

o najlepsze promocje

Menu

Infolinia

{{telefon}} | {{telefon2}}