Wyszukaj
Wymarzonego
Wyjazdu

Tysiące ofert,
Setki destynacji

Wyjazdy dla firm

Jeżeli nie zapominasz o współpracownikach, teamie, klientach i partnerach w biznesie to znaczy, że oprócz interesów ważne są dla Ciebie idee.

Trafiłeś więc pod dobry adres!
My też uważamy, że ludzie są najważniejsi - przecież tworzą trzon firmy, a od Waszych wzajemnych relacji zależy jej przyszłość. Zadowoleni pracownicy to sukces firmy.

Biuro Podróży Verano Travel Wrocław urzeczywistni Twój pomysł na budowanie relacji w Waszej Firmie, na niebanalną integrację współpracowników i motywację do podejmowania kolejnych biznesowych przedsięwzięć.

Nasze możliwości nie mają granic - organizowaliśmy wyjazdy do krajów europejskich, Północnej Afryki, Środkowej Ameryki, sięgamy dalej! Dla nas ważny jest każdy Klient, niezależnie, czy wyjazd tworzymy dla 1 czy dla 100 osób.

Do każdej pory roku potrafimy dopasować oprawę: wiosna z stolicach europejskich, oferty last minute na całym świecie, letni wypoczynek na południu Europy lub w północnej Afryce, zimowe szaleństwo na alpejskich stokach, integracja i team building na egzotycznej plaży.... Naszą dewizą jest spełnianie marzeń.

Chętnie posłuchamy wskazówek, sugestii i uwag. Wyznaczą nam kierunek działania, a nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie w branży zapewni, iż Wasz wyjazd będzie miał unikalny charakter.

Na pewno nabierzecie apetytu i wrócicie do nas po kolejną porcję wrażeń! Postaramy się, by wspomnienia z wyjazdu długo nie zatarły się w pamięci.

Na życzenie przedstawimy referencje i wspomnienia uczestników poprzednich wyjazdów - być może ich opinie okażą się pomocne w decyzji?

Zapraszamy do wspólnych wypraw w nieznane, bo... świat jest zbyt mały, by go nie poznać!

Prestiżowe

Biuro Agencyjne

Autoryzowany

Punkt Sprzedaży

Zapytaj nas

o najlepsze promocje

Menu

Infolinia

{{telefon}} | {{telefon2}}